Wilt u genieten van een sfeervol vuur, maar heeft u geen afvoer om een gashaard of houtkachel op aan te sluiten? Ga dan voor een elektrische haard. Wat dacht u van de Faber Rana? Nieuw in onze showroom!
Elektrische haard met realistisch vlammenspel
De Faber Rana is een kaderloze inbouwhaard met een realistisch vlammenspel. De haard is zeer sfeervol dank zij de houtblokken set en de LED-verlichting. Het enige dat nodig is, is een stopcontact! Ontdek zelf het speelse en boeiende vlammenspel van de Rana in onze showroom in Beneden-Leeuwen.
Combineer de haard met een schouw
De haard kan strak ingebouwd worden, maar ook perfect gecombineerd worden met een schouw. Bij ons is de Faber Rana gecombineerd met Model 5000 van France Artisanat. Zo krijgt de haard meteen een meer klassieke uitstraling.
Ontdek de voordelen van een elektrische haard
Breng een bezoek aan onze stijlvolle showroom en ontdek zelf de voordelen van deze schitterende elektrische haard. U bent van harte welkom.