DRU Metro 100 XTU Eco Wave met kader showroommodel Gashaard
Gas
Showroommodel
Brandend in de showroom
6.214,-
€ 3.100,-
Showroommodel roomdivder gashaard.
Geniet van 3 kanten van vuur
De Metro 100XTU van Dru is een 3-zijdige gashaard die uitstekend te plaatsen is als roomdivider. Wilt u een sfeervolle scheiding creëren om zo van uw kamer twee aparte ruimtes te maken? Dan is deze sfeervolle haard misschien een interessante optie voor u. Zo kunt u van twee kanten genieten van een schitterend haardvuur. De Metro 100XTU is namelijk voorzien van Eco Wave. Met dit systeem van Dru wordt een ultiem vuur gecreëerd. U kunt de hoogte van de vlammen op 15 verschillende standen instellen en tegelijkertijd verbruikt de haard minder energie. Bediening kan heel eenvoudig met de meegeleverde afstandsbediening of via tablet of smartphone. Wilt u meer informatie over deze haard van Dru? U bent van harte welkom in onze stijlvolle showroom in Beneden-Leeuwen.
Dit showroommodel inclusief kader is nu extra voordelig geprijsd van € 6.214,- voor € 3.100,-.
Past dit toestel in mijn woning?
Onze adviseurs maken tijdens uw afspraak niet alleen een mooi ontwerp, maar weten ook welk toestel het beste bij u past. Zo maken zij van uw huis uw thuis.
Lees hier intussen alles over verantwoord verwarmen in onze blogartikelen.
Er is meer mogelijk dan u denkt.
Wij maken uw bezoek aan onze uitgebreide en eigentijdse showroom de moeite waard!
Van oriëntatie tot en met nazorg, wij helpen u graag bij uw zoektocht naar de perfecte haard.
Specificaties van de DRU Metro 100 XTU Eco Wave met kader showroommodel Gashaard
-
Type toestel: Inbouw
-
Model: Metro 100 XTU Eco Wave met kader showroommodel
-
Merk: DRU
-
Bediening: Afstandsbediening, App / tablet
-
Vuurzicht: 3 Zijdig
-
Brander: Vario burner
-
Brander decoratie: Houtstammen
-
Glassoort: Standaard
-
Gassoort: G25 Aardgas
-
Materiaal: Staal
-
Rookgasaansluiting: 130/200
-
Rookgasafvoer: Bovenaansluiting
-
Breedte: 1392 mm
-
Hoogte: 815 mm
-
Diepte: 398 mm
-
Glas afmetingen breedte: 1000 mm
-
Glas afmetingen hoogte: 410 mm
-
Gewicht: 145 kg
-
Rendement: 84 %
-
Rendementsklasse: A
-
Minimaal vermogen: 3.9 kW
-
Gemiddeld vermogen: 6.5 kW
-
Maximaal vermogen: 9 kW
-
Brandstof: Gas
Veel gestelde vragen
Bouwvergunning open haard
Of u wel of geen bouwvergunning nodig heeft voor uw haard of kachel, is een vraag die niet zomaar even met “ja” of “nee” te beantwoorden is. In de meeste gevallen is er geen bouwvergunning nodig. Wanneer wel? Daar vertellen we u graag meer over in dit blogbericht.
Verder lezen.
Ruit gashaard schoonmaken
Na verloop van tijd kan het zijn dat de ruit van uw gashaard vies wordt. Om optimaal te genieten van uw vuur, is het belangrijk om de ruit te reinigen. Gebruik hierbij de juiste ruitenreiniger! Schoonmaakmiddelen met siliconen mag u beslist niet gebruiken.
Verder lezen.
Mag ik ook zelf onderdelen plaatsen?
In Nederland is het toegestaan om een schoorsteen, gasleiding of kachel zelf te plaatsen. Toch adviseren wij dit te laten doen door een erkend installateur.
Verder lezen.
Wat geeft meer warmte: hout of gas?
Bij verbranding van hout komt meer warmte vrij dan bij verbranding van gas (hogere calorische waarde). Dit zet niet dat een gashaard niet meer warmte kan geven.
Verder lezen.
Welke haard geeft een hoog rendement?
Een dichte haard of kachel geeft een hoger rendement. De warmte kan niet direct ontsnappen, dus stijgt de verbrandingstemperatuur en blijft de warmte langer.
Verder lezen.
Downloads
DRU Metro 100 XTU Eco Wave met kader showroommodel
Special Price
€ 3.100,-
Adviesprijs
€ 6.214,-
Showroommodel roomdivder gashaard.